Cabanas Aitue
| Wi-Fi | 24-timmars tjänster 24-timmars reception | Rullstolspassage Rullstolstillgänglighet |
| Husdjur Husdjur tillåtna |
När du bor i Cabanas Aitue Futaleufú kan du besöka Laguna Espejo, som ligger mindre än 1 km bort.
Det tar 10 minuter att gå till Futaleufús centrum och Futaleufú River ligger mindre än 300 meter bort. Hornopiren ligger 153 km från denna villa, medan Rio Espolon finns mindre än 5 minuter bort till fots.
Här erbjuds utsikt över bergen och TV för gästernas underhållning. Badrumsfaciliteterna i Cabanas Aitue inkluderar också en separat toalett och en dusch. Gästerna kan också njuta av bekvämligheten med badlakan och handdukar.
Det finns matplats, tillsammans med kylskåp och köksredskap. Restaurangen Restaurante El Barranco serverar chilenska rätter cirka 5 minuter till fots från den här villan. Det finns också to Argentina busstation, som ligger mindre än 300 meter bort.
- Lokala sevärdheter
- Sur Andes250 m
- Templo Evangelico Futaleufu350 m
- Puente Espolon250 m
- Las Cascadas250 m
- Futaleufú350 m
- Expediciones Chile150 m
- Rio Espolon300 m
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- 24-timmars reception
- Husdjur tillåtna
- Rum/faciliteter för funktionshindrade
- Rullstolstillgänglighet
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Trädgård
Service
- Utflykts-/biljettservice
På rummet
- Minibar
- Sittgrupp
- Uteplats
- Matbord
- LCD-TV
- Parkettgolv
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur mycket kostar det att boka Cabanas Aitue?
Det genomsnittliga priset för en natt i Cabanas Aitue är 119$. För särskild information, kontakta boendet. - ❓
Erbjuder Cabanas Aitue ett kök?
Cabanas Aitue har ett kök med vattenkokare, kylskåp och köksredskap. - ❓
Vilken utsikt erbjuds på Cabanas Aitue?
Utsikten över trädgården erbjuds till gästerna på Cabanas Aitue.